Arma Okul Donanımları

0+
REFERANSLAR Referanslar sekmesinden inceleyebilirsiniz..
0%
Arma Okul Donanımları Profesyonel Kadromuz ile Mutlu Müşteriler
0+
SEKTÖRDE 18. YILIMIZ 18 yılın verdiği tecrübe ile sizlerleyiz.

HAKKIMIZDA

Arma Okul Donanımı


Kuruluşunda, Aydın Eğitim Araçları ( 22 Mayıs 2007 ) olarak faaliyetlerine başlayan kurumumuz, daha sonra faaliyet alanlarında ki yenilikleri ve ürün çeşitliliğini de güncelleyerek, Arma Okul Donanımları San.Ve Tic.Ltd.Şti. ( 30 Nisan 2014 ) ünvanını almıştır. Aydın Eğitim ‘in gücünü de arkasına alan Arma Okul Donanımları, 5.000′ i aşan ürün çeşidi, alanında deneyimli personeli, satış sonrası servisi ile uluslararası standartlarda kurumsal hizmetler sunmaktadır. Toplumsal sorumluluk anlayışı, çevreye olan saygısı ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Arma Okul Donanımları nın temel ilgi alanları, eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesidir.Kendi üretiminin dışında özellikle interaktif tahta sistemlerinde dünya lideri blacboard Türkiye’de temsil etmektedir.

Arma Okul Donanımları bu ürünleri, yurtdışında 120’ye yakın ülkede pazarlama faaliyetlerini devam ettirmektedir. Bölgesel olarak da Avrupa, Ortadoğu, Asya, Kuzey Afrika, Kuzey Amerika’nın bazı bölgelerine ihraç etmektedir.

Sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, iç piyasalardaki güçlü ortaklıkları ve eğitim araçları sektörü hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde, Arma Okul Donanımları ana faaliyet alanlarında büyümekte ve yabancı ortaklıkları aracılığıyla dünya pazarlarına açılmaktadır.
Arma Okul Donanımları aşağıdaki konularda anahtar teslimi projeler gerçekleştirmektedir.

PROFESYONEL KADRO